Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan Cloudy Amazonite

Përshkrim

Ky gjerdan është frymëzuar nga retë në një qiell veror! Gurë të çmuar nga Amazoniti, perla qelqi dhe varëse prej guri siamit gri në një zinxhir gjarpëri delikat me ngjyrë ari. Një shoqërues klasik por i mprehtë me vendosjen e tij unike të kthetrave.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.