Home
Aksesorë
Norrsken
Gjerdan Dune Lemon Quartz

Përshkrim

Një gur i çmuar kuarci limoni me prerje diamanti spektakolar i kombinuar me një siamit livando e zbukuron këtë gjerdan delikate prej metali argjendi me zinxhir të dyfishtë. Kombinimi i parezistueshëm i gjelbërimit të butë të limonit dhe livandës pastel është krejtësisht ëndërrimtar, si plazhi i butë i lagur nga dielli ku gjetëm frymëzimin tonë. Shtresa delikate që bien në sy për të dekoruar dekoltenë tuaj në çdo rast.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.