Home
Aksesorë
Norrsken
Gjerdan Prarie Chalcedony

Përshkrim

Kurorëzojeni qafën tuaj me këtë përzierje të gëzueshme gurësh të lëmuar me dorë, të vendosur mbi një zinxhir delikat me ngjyrë ari, të plotësuar nga dy unaza të ndërlidhura me sythe të veshura siamite. Çdo gur është qëllimisht i dallueshëm dhe po aq i çmuar, pasi është zgjedhur me shumë kujdes. E gdhendur me mjeshtëri me dorë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.