Home
Manikyr
OnColour
Llak për thonj OnColour

Përshkrim

Manikyr i thonjve për Shën Valentin me seri të kufizuar dhe me katër ngjyra të frymëzuara nga Shën Valentini dhe përfundime mat ose gjysmë metalike. Teknologjia e mbulimit të ngjyrave jep ngjyrë të pastër dhe furça e manikyrit me kënd të gjerë ofron aplikim të lehtë dhe të saktë. Për rezultate më të mira, aplikoni një shtresë të dytë. Ky lustër thahet shpejt.

Aplikoni shtresën e parë të hollë me dy deri në tre lëvizje dhe lëreni të thahet. Shtroni një shtresë të dytë për një ngjyrë më të errët.

Teknologjia e mbulimit të ngjyrave

Një përzierje unike pigmentesh e krijuar për t'u përzier pa probleme për aplikim të barabartë dhe për të dhënë një ngjyrë të bukur dhe të gjallë.


Të gjithë Përbërësit
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, TALC, HYDRATED SILICA, STEARALKONIUM BENTONITE, DIACETONE ALCOHOL, DIPROPYLENE GLYCOL DIBENZOATE, BARIUM SULFATE, MALTOL, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, SILICA, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, POLYETHYLENE, PHOSPHORIC ACID, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 77491, CI 77499, CI 77492
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.