Home
Aksesorë
Norrsken
Gjerdan Dainty Aventurine

Përshkrim

Fijet e dyfishta të zinxhirit me ngjyrë ari në gjatësi të ndryshme të zbukuruara me gurë të çmuar Aventurine jeshile në formë bagute dhe varëse shumëngjyrëshe Cubic Zirconia. Një krijim verbues, me ngjyra dhe fuqi të veçanta, i shtresuar në mënyrë perfekte për çdo rast këtë verë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.