Home
Varëse
Norrsken
Varëse Pearl Topaz

Përshkrim

Një bukuri magjepsëse me elegancë të pastër. Ndjehuni energjik dhe rrezatues në këtë gjerdan të mrekullueshëm varëse pasi ndriçon lëkurën tuaj me një shkëlqim të ngrohtë të gurëve të çmuar Topaz. I freskët dhe i pastër, ai zbulon një perlë të bukur qelqi dhe aureolë metalike me ngjyrë ari me Zirkoni Kubike verbuese. Është gjithashtu një ide e shkëlqyer dhuratë për çdo rast të veçantë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.