Home
Varëse
Norrsken
Gjerdan Lavender Rose Quartz

Përshkrim

Ky gjerdan me gjatësi të mesme kap shkëlqimin e vallëzimit të fishekzjarreve në qiellin e natës. Metal i veshur me flori rozë, siamitët me gaz në një prerje klasike baguette dhe guri i çmuar Rose Quartz do të shkëlqejnë kaq shumë në qafën tuaj në çdo rast.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.