Home
Aksesorë
Norrsken
Byzyzlyk Prarie Chalcedony

Përshkrim

Ky byzylyk elegant i thjeshtë i përshtatet shumicës së madhësive të kyçeve me strukturën e tij rrëshqitëse të rregullueshme. Një zinxhir me ngjyrë ari, i zbukuruar me një treshe gurësh të lëmuar në mënyrë perfekte në një harmoni lozonjare të ngjyrës së verës.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.