Home
Aksesorë
Norrsken
Vathë Petal Topaz

Përshkrim

Shtojini një prekje shumë të veçantë pamjes suaj verore me këta vathë të punuar nga metali rozë i veshur me ar në një fund të lëmuar. Ky çift i bukur i paraqitur nga guri i vërtetë Topaz i Bardhë dhe i frymëzuar nga shkrirja e vesës së mëngjesit në petale trëndafili.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.