Home
Aksesorë
Norrsken
Vathë Prarie Chalcedony

Përshkrim

Një treshe gurësh simetrikisht madhështore janë të kombinuara në këta vathë delikate. Elegante, argëtuese dhe e hijshme - të gjitha në një. Vathët me gur Chacedony duken të shkëlqyer siç janë, dhe gjithashtu të mahnitshëm kur vendosen së bashku me stile të tjera. Luani me forma dhe kombinoni pirgun tuaj të ëndrrave.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.