Home
Vathë
Norrsken
Vathë Dainty Aventurine

Description

Këta vathë në formë gjysmë hëne janë zbukuruar me gurë të çmuar Aventurine të prera në baguetë, të gërmuar me gurë Cubic Zirconia me prerje të rrumbullakët. Këta vathë janë një shtesë elegante në gardërobën tuaj. Vishni këto mahnitëse nga dita në natë dhe në çdo kohë në mes për një ansambël të ngritur.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.