Home
Vathë
Norrsken
Vathë Cloudy Amazonite

Përshkrim

Të lehtë dhe të pastër si një qiell veror, këta vathë të stilit të lartë janë frymëzuar nga retë e grumbulluara në një ditë me diell. Këto varëse me perla qelqi dhe gurë të çmuar Amazonite janë të ndashme, kështu që rrathët mund të vendosen edhe vetë. Shkathtësia është çelësi.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.