Home
Aksesorë
Norrsken
Vathë Dune Lemon Quartz

Përshkrim

Kuarci i limonit dhe siamiti livando u bashkuan në një kënaqësi asimetrike dhe plot ngjyra. Kutia prej metali prej argjendi me 4 kthetra rreth kuarcit limoni me prerje diamanti dhe një siamit livando rrezatojnë ngjyrën e verës suedeze në një mënyrë të parezistueshme. Këta vathë të bërë me dorë duke përdorur mjeshtëri tradicionale, e cila lejon veçantinë dhe bukuri të papërpunuar në çdo pjesë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.