Home
Aksesorë
Norrsken
Vathë Lavender Rose Quartz

Përshkrim

Gurët e çmuar në baguette janë zakonisht tradicionale, por ato duken dhe ndjehen bashkëkohore në këtë mjedis të shkëlqyeshëm. Kombinimi i shpërndarë i gurëve të çmuar të kuarcit të trëndafilit dhe siamitëve shkëlqen nga çdo kënd.Seti delikat por i fuqishëm që do të kompletojë pamjen tuaj verore.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.