Home
Ora & të Tjera
Norrsken
Unaza Tide Amethyst

Përshkrim

Një grup gurësh të çmuar Ametist të vendosur së bashku në një vijë për të krijuar një aureolë me dizajn vezullues. E krijuar nga metali i mrekullueshëm me ngjyrë ari, ai ka zbukurime elegante që shkëlqejnë si me magji dhe hijeshi shumë të veçantë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.