Home
Aksesorë
Norrsken
Ora Timeless

Përshkrim

Orë elegante byzylyk në një këllëf ngjyrë të artë me një prekje të lehtë të kristaleve të xhamit me shkëlqim do t'ju kujtojë se është gjithmonë një kohë e mirë për të festuar momentet tuaja më të mira të verës.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.