Home
Aksesorë
Norrsken
Unaza Lavender Rose Quartz

Përshkrim

Kjo unazë tërheqëse është e punuar me dorë duke përdorur një mjedis 'Fishekzjarret' dhe duke krijuar një përzierje unike ngjyrash të frymëzuara nga lulëzimi i livandës. I derdhur nga metal i veshur me ar rozë, është i veshur me gurë të çmuar kuarci rozë të prerë në bagutë dhe siamite vezulluese. Vendosni atë vetëm në gishtin tregues ose të mesëm.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.