Home
Grimi
THE ONE
Blender i pudrës me qymyr druri

Përshkrim

Jepini grimit tuaj një përfundim të mrekullueshëm, të lyer me ajër me një sfungjer të mbushur me qymyr, i njohur për vetitë e tij antibakteriale. I projektuar me mjeshtëri me kënde të shumta, ky blender pa latex arrin edhe në qoshet më delikate të fytyrës suaj. Tekstura e pasur dhe e mëndafshtë ju lejon të aplikoni pa probleme në lëkurë bazën tuaj të preferuar, krem ​​blush, bronz ose theksim, ose t'i jepni grimit tuaj të mëngjesit një prekje të shpejtë gjatë ditës.

Lyejeni butësisht përbërjen e lëngshme ose kremoze si fondatinë, bronzues, theksues ose krem ​​BB në lëkurë, duke përdorur këndin e sipërm me majë për sipërfaqe më të vogla si rreth syve ose hundës. Mund të përdoret gjithashtu për të prekur ose ripërzier përbërjen tuaj të mëngjesit gjatë gjithë ditës.

Qymyri është i njohur për vetitë e tij antibakteriale.

Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.