Home
Mjetet për Kujdesin e Lëkurës
Novage+
Sfungjer pastrues me shkumë

Përshkrim

Sfungjer shkumëzues blu i çelur me pluhur në formë ergonomike për një eksperiencë të këndshme pastrimi dhe eksfolimi. Zgjerohet dhe zbutet kur laget. Lehtë për tu transportuar dhe ruajtur. Mund të përdoret me çdo pastrues të lëngshëm të fytyrës.

Spërkateni fytyrën dhe qafën me ujë të ngrohtë. Lagni pandispanjen në ujë të rrjedhshëm derisa të zbutet dhe të zgjerohet. Shpërndani pastruesin në anën e sheshtë të sfungjerit dhe shtrydhni për të krijuar një shkumë të shkumëzuar. Masazhoni shkumën butësisht, por tërësisht në lëkurën e lagur të fytyrës dhe qafës me majat e gishtave ose me sfungjer, duke lëvizur në një lëvizje të butë rrethore, duke shmangur zonën e syve. Ana e sheshtë ideale për përdorim në zona të mëdha të fytyrës, ndërsa ana dhe maja e rrumbullakosur është perfekte për zonat që kërkojnë saktësi më të kujdesshme. Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë dhe thajeni butësisht lëkurën me një peshqir të butë. Shpëlajeni sfungjerin tërësisht dhe thajeni me ajër pas çdo përdorimi.

Rutinat Novage+ e çojnë shtresën e produktit në nivelin tjetër, për t'i dhënë lëkurës tuaj më shumë. Çdo produkt është formuluar për të punuar në sinkronizim të përsosur me lëkurën tuaj – dhe njëri-tjetrin – për rezultate optimale. Performanca totale e lëkurës në vetëm katër hapa. Ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë dhe shikoni më shumë rezultate – më shpejt.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.