PUMA Phase Wallet Çantë e Zezë

Përshkrim

Portofoli dhe çanta në të zezë nga koleksioni ikonik PUMA Phase ku dizajni klasik takohet me elementë funksionalë për një stil modern dhe komod. Çanta është e zezë me një logo elegante PUMA në të bardhë që mbulon pjesën e përparme. Rripi është i rregullueshëm.

E bërë nga poliestër, PU. Madhësia: H 11,5 x L 19 x D 7 cm (1,2 L).

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.