Home
Çanta & Portofol
Aksesorë Mode
Wellness- Lëvizni dhe tundni Tote

Përshkrim

Çanta jonë Wellness Move dhe Shake Tote është praktike dhe e qëndrueshme – e bërë me kanavacë pambuku 100% të ricikluar. Projektuar për të mbajtur me lehtësi shakerin tuaj, paketat e vitaminave, shiritat e rezistencës – dhe shumë të tjera të preferuara Wellness nga Oriflame.


Printimi i tij grafik abstrakt dhe materiali i qëndrueshëm e bëjnë atë një çantë blerjeje të shkëlqyeshme të ripërdorshme që do të dëshironi ta mbani herë pas here! Plus, pëlhura e fortë por e lehtë paloset në një madhësi kompakte, duke e bërë të lehtë udhëtimin me çantën e pazarit bosh.


Logoja Wellness by Oriflame shfaqet në pjesën e përparme të çantës.

Përdoreni këtë çantë për të ruajtur ose mbajtur pajisjet tuaja të preferuara Wellness nga Oriflame. Gjatësia e dorezës e bën të lehtë mbajtjen në shpatull ose me dorë. Materiali i tij i lehtë dhe i qëndrueshëm paloset lehtësisht për të kursyer hapësirë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.