Home
Aksesorë
Dhurata
Seti me 3 palë vathë Delight

Përshkrim

Një grup vathësh në tre ngjyra të ndryshme ju lejon të përshtatni menjëherë pamjen tuaj me disponimin tuaj. Zgjidhni midis dy vathëve, me nuancë argjendi, me një gur qelqi të prerë në diamant, të rrumbullakëta me nuancë rozë, me kristale xhami të shkëlqyeshme, ose mini-rrathë me ngjyrë ari me një varëse të shndritshme si perla.Ekstra shtesë: shkëputni varëset me perla dhe vendosni rrathët vetëm!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.