Byzylyk për meshkuj Twilight Men´s

Përshkrim

Një byzylyk minimalist mashkullor është një plotësues i bukur për një bluzë të rastësishme, si dhe një kostum darke. Ky version i gjithanshëm ka një kapëse magnetike me ngjyrë argjendi me një dizajn busull dhe një rrip të kthyeshëm prej lëkure artificiale me teksturë që e lejon atë të ndryshojë ngjyrat midis të zezës dhe blusë së mesnatës.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.