Home
Sapun
Essense&Co.
Sapun i lëngshëm i duarve Essense&Co. Lemon & Verbena Liquid Hand Refill

Përshkrim

Sapun i lëngshëm i duarve me aromë të gjallë në një paketë rimbushëse më të qëndrueshme dhe inteligjente, i mbushur me vajra esencialë natyralë, që hidraton dhe parfumon me delikatesë lëkurën me Limon dhe Verbenë gjallëruese. Formulim luksoz, i pasur me lagështi, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe mjaft i butë për t'u përdorur çdo ditë. I testuar dermatologjikisht dhe i formuluar për të qenë i biodegradueshëm.

Lyejeni me ujë në një shkumë kremoze dhe aromatike dhe shpëlajeni tërësisht.


Për ta rimbushur, hapni kapakun e shishes suaj të vjetër të sapunit të lëngshëm të duarve Essense & Co dhe derdhni të gjithë përmbajtjen e qeses suaj të re mbushëse.

Limon

Limonët janë një burim i pasur i vitaminës C, e cila ndihmon në forcimin e lëkurës dhe mbajtjen e saj të shëndetshme. Vaji i limonit është i njohur për vetitë e tij antibakteriale dhe antioksidante, si dhe për efektin e tij hidratues dhe zbutës në lëkurë. Në aromaterapi, vaji esencial i limonit përdoret për të ngritur disponimin tuaj dhe për të reduktuar ankthin ose stresin.

Verbena

Verbena është një barishte vendase në Evropë dhe Azi dhe përdoret në të gjithë botën si një ilaç bimor, i njohur për përfitimet e saj qetësuese dhe qetësuese. Ekstrakti i gjetheve nga bima Verbena është gjithashtu i njohur për vetitë detoksifikuese, duke ndihmuar lëkurën të duket e freskët dhe rrezatuese.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, CITRIC ACID, CUPRESSUS SEMPERVIRENS OIL, SODIUM CITRATE, VERBENA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CITRUS LIMON PEEL OIL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, POTASSIUM SORBATE, CI 19140
Duke kombinuar vajrat esencialë natyralë të cilësisë më të mirë, parfumet premium, teksturat luksoze dhe paketimin elegant, Essence & Co është kënaqësi e pastër. Zbuloni një koleksion të ri të mbushur me kombinimin sensual të lulekuqes dhe vaniljes. Një kënaqësi për lëkurën dhe shqisat.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.