Home
Flokë
Love Nature
Krehër për fëmijët Love Nature

Përshkrim

Krehër i projektuar për fëmijë me një printim të lezetshëm luleshtrydhesh Love Nature që siguron që të vegjlit do të tundohen të trajtojnë rregullisht çdo nyje. Bërë nga materiali 100% i ricikluar, i krijuar posaçërisht për fëmijët e Love Nature. Doreza e rehatshme e bën të lehtë krehjen e nyjeve.
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.