Home
Mjete të tjera grimi
Giordani Gold
ÇANTË e kozmetikës Giordani Gold

Përshkrim

Magazinim elegant për produktet tuaja të preferuara GG

Një shtesë luksoze në koleksionin tuaj GG, kjo çantë kozmetike prej kadifeje të zezë me tegela përmban një logo metalike GG me stampim të artë, mbyllje me zinxhir të dyfishtë dhe rreshtim cilësor.

E bërë me kujdes me guaskë prej kadifeje të ricikluar dhe veshje të brendshme prej tyl.

 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.