Home
Pastrues për Flokë & Trup
Love Nature
Love Nature Space Explorer për larjen e flokëve dhe trupit me boronica organike

Përshkrim

Pastrues i butë i flokëve dhe trupit për fëmijë, i mbushur me ekstrakt organik të boronicës. I lë flokët dhe trupin të pastruar dhe me aromë të freskët. Formulë e testuar dermatologjikisht dhe pa lot, e formuluar për të qenë e biodegradueshme dhe e përshtatshme për fëmijët.

Si të bëni dush në hapësirë

Ndiqni udhëzuesin e astronautit për universin plot lëng:

  1. Fëmijë, a jeni gati për ngjitje? Asnjë astronaut nuk shkon në një mision pa larë më parë flokët dhe trupin.
  2. Shtypni një sasi të vogël pastrues dhe shkumoni në një shkumë me flluska. A e ndjeni aromën e lëngshme të boronicës?
  3. Pastroni tërësisht trupin dhe flokët dhe sigurohuni që të shpëlani gjithçka.

Fakt argëtues: A e dini pse është kaq e ndërlikuar të bësh dush në hapësirë? Uji i rrjedhshëm shndërrohet në flluska të vogla lundruese, pasi nuk ka gravitacion që e tërheq atë.

Ekstrakt organik i boronicës

Boronicat janë veçanërisht të pasura me antocianinë, një antioksidant i fuqishëm që i jep pigmentin e tyre blu të thellë. Boronica është një nga ushqimet e vetme me ngjyrë blu natyrale. Ato janë gjithashtu të pasura me vitaminë A dhe C. Falë vetive të tyre antioksiduese, boronica mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës.


Të gjithë Përbërësit
AQUA, COCO-GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERYL OLEATE, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, SODIUM COCOAMPHOACETATE, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-67, GLYCERIN, SODIUM CITRATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, CI 61570, CI 17200
Kënaqni shqisat tuaja me formula të ëmbla dhe të lëngshme të frymëzuara nga natyra. Zbuloni universin Love Nature të mbushur me produkte të përditshme, ekstrakte organike natyrale dhe formula të kujdesshme. Cilën do të provoni më parë?

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.