Home
Pastrues për Flokë & Trup
Love Nature
Sapuni Love Nature Shooting Star me vaj organik frutash pasioni

Përshkrim

Sapun i butë për fëmijë me aromë të lëngshme të frutave organike të pasionit. I lë duart të pastra dhe me aromë delikate. Formulë e testuar dermatologjikisht e formuluar për të qenë e biodegradueshme dhe e përshtatshme për fëmijët.

Për duar të pastra në hapësirë

Ndiqni udhëzuesin e astronautit për universin plot lëng:

  1. Fëmijë, a jeni gati të ngjiteni? Asnjë astronaut nuk shkon në një mision pa larë duart më parë.
  2. Aplikojeni në duar të lagura dhe bëni shkumë. A e ndjeni aromën e lëngshme?
  3. Pastroni tërësisht duart dhe sigurohuni që t'i shpëlani me ujë.

Fakt argëtues: A e dini pse është kaq e ndërlikuar të bësh dush në hapësirë? Uji i rrjedhshëm shndërrohet në flluska të vogla lundruese, pasi nuk ka gravitacion që e tërheq atë.

Vaji organik i frutave të pasionit

Fruta e pasionit është një burim natyral i antioksidantëve të vlefshëm si vitamina A dhe C që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës duke e lënë atë të ndjehet e lëmuar dhe e rigjallëruar. Farat e vogla trashëgojnë yndyrna që ndihmojnë në hidratimin e lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CI 77891, CI 47005, CI 14700
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.