Excite Ujë Toaleti për meshkuj

Përshkrim

Një zhytje në një maskulinitet të pastër dhe sensual dhe një temperament të paepur. Bergamoti, pjepri dhe Artemisia si nota kryesore i japin një freski të fuqishme. Një akord i veçantë ozonik i kombinuar me një notë çaji aromatike i jep asaj transparencë ndijore. Myshku dhe druri i kedrit i japin asaj thellësi dhe natyrë. Një nuancë myshku.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.