Home
Rruajtje & rregullim
THE ONE
Gërshërë vetullash me krehër

Përshkrim

Pritini dhe formësoni vetullat tuaja me saktësi përpara se të mbushni vetullat tuaja me stilolapsin e syve ONE Tattoo. Shtojca e krehrit ndihmon në veçimin dhe shkurtimin e qimeve të gjata dhe gërshërët mund të përdoren pa krehër si një mjet prerës i saktë për qimet e humbur

.

Përdorni krehërin për të fshirë vetullat lart dhe thjesht shkurtoni qimet e gjata të vetullave në gjatësinë e dëshiruar përpara se të mbushni vetullat tuaja me stilolapsin e vetullave ONE Tattoo. Përdorni gërshërët pa krehër për saktësi shtesë dhe për të prerë çdo qime të humbur që është e vështirë për t'u arritur. Përdoreni së bashku me piskatoren The ONE për vetulla të përgatitura dhe të stiluara në mënyrë perfekte.

Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.