Home
Çanta & Portofol
Aksesorë Mode
Blerës i palosshëm Bisous

Përshkrim

Me një printim të lezetshëm buzësh, thelbësor për të gjithë adhuruesit e bukurisë dhe modës. Vjen me një qese në formë buzësh për mbajte të lehtë në dorë. E përkryer për çdo rast kur nevojitet një çantë shtesë. Harrojeni plastikën dhe bëjeni të lezetshme!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.