Home
Të tjera
Aksesorë Mode
Seti i çorapeve Amare

Përshkrim

Set dhuratë me dy palë çorape të lezetshme për meshkuj, të zbukuruara me zemra dhe fjalët "TE DUA" nën këmbët e tua. Një mesazh delikate dashurie dhe dhuratë e përsosur për të dashurin tuaj ose veten tuaj. Vjen ne permasat 37-40.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.