Home
Toner & Sprej
Love Nature
Toner freskues Love Nature me ujë organik kokosi dhe aloe vera

Përshkrim

RRITNI KUJDESIN TUAJ TË PASTRIMIT ME NJË TONER! Hej, askush nuk është i përsosur, kështu që nëse ju mungon një vend këtu ose atje kur pastroni, është në rregull. Ky tonik me teksturë të lehtë do t'ju ndihmojë të kujdeseni për pjesën tjetër! Me ekstrakte organike të Aloe Verës dhe me super përbërës Ujë kokosi, Toner freskues Love Nature me Ujë Organik të Kokosit dhe Aloe Vera synon ato gjurmët e fundit kokëfortë të make-up-it dhe papastërtive. Formula e tij e testuar dermatologjikisht, pa alkool dhe parabenë, është projektuar për të tonifikuar, krehur dhe rifreskuar lëkurën tuaj – duke e bërë atë zgjedhjen ideale për t'ju ndihmuar të arrini një çehre të pastër dhe të gjallëruar në mënyrë perfekte.

Aplikojeni në një copë pambuku në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit dhe më pas fshijeni fytyrën dhe qafën. Shmangni zonën e syve.

PËRBËRËS ORGANIK NATYRAL

Aloe Vera e do lagështinë po aq sa lëkura juaj. Në fakt, gjethet e saj të gjelbra të harlisura përbëhen nga 99.5% ujë, gjë që shpjegon pse mund të përballojë edhe klimat e nxehta dhe të ashpra. Është përdorur për qëllime mjekësore për mijëra vjet dhe, përveç hidratimit, është i njohur edhe për vetitë e tij antioksiduese dhe qetësuese.

Një tjetër fakt i lezetshëm? Ekstrakti organik i Aloe Verës i Love Nature është tharë në ngrirje dhe është imtësuar në pluhur! Ky proces ndihmon në ruajtjen më të mirë të vetive hidratuese me lëng të bimës dhe gjithashtu ndihmon planetin duke reduktuar vëllimet e përbërësve në transport. Uji i kokosit bën një spërkatje kudo që shkon duke punuar si një hidratant për të ndihmuar lëkurën tuaj të tërheqë dhe të mbajë ujin. Më mirë akoma, ky super përbërës i lëkurës inkurajon rihidratimin, duke e ndihmuar lëkurën tuaj të ndihet më e freskët se sa pushimet buzë detit!

ALOE VERA MË E MIRA NË BOTË!

Qëllimi ynë është t'ju sjellim cilësinë më të mirë që natyra ka për të ofruar. Kjo është arsyeja pse Aloe Vera jonë e ka burimin në zemër të një prej qendrave më të njohura dhe më të lulëzuara të prodhimit të Aloe Verës organike natyrore në botë – në rajonin jugor të Tamaulipas të Meksikës. Nëpërmjet praktikave të qëndrueshme bujqësore dhe kushteve perfekte të krijuara nga toka e pasur dhe e ngrohtë e shkretëtirës, bimët rriten me bollëk dhe ofrojnë burimin ideal për ekstraktin e Aloe Verës të Love Nature.

Me dashuri, nga natyra tek ju! Aloe Vera & Ujë kokosi për të rifreskuar dhe hidratuar lëkurën normale

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.