Home
Toner & Sprej
Love Nature
Uji Micellar qetësues Love Nature me Berry Organike Goji dhe tërshërë

Përshkrim

SET PA LËKURË TË THATË! Lëkura e thatë mund të jetë një grusht, apo jo? Pa butësi, që mund të bëhet e pakëndshme dhe e ndjeshme, ndaj kërkon kujdes të veçantë për ta mbajtur nën kontroll.

Me tërshërë organike dhe super përbërës Goji Berry, Uji Micellar Qetësues Love Nature me Organic Goji Berry & Oat është me të vërtetë miku i lëkurës së thatë kur ju duhet. Duke kombinuar aftësinë pastruese të një pastruesi me ndjesinë e freskët të një toneri, është një opsion i përshtatshëm dhe i butë i krijuar posaçërisht për të hequr make-up-in dhe papastërtitë në një hap pa e tharë lëkurën.

Dhe ndërkohë që po punon për të pastruar dhe freskuar, formulimi i tij i testuar dermatologjikisht, pa alkool dhe parabenë ndihmon në ruajtjen e lagështisë thelbësore të lëkurës, ndërsa tonifikon dhe qetëson për një ndjenjë rehati të menjëhershme - për të mos përmendur një ndjenjë ushqyese dhe fruta ekzotike orientale. aromë për të ngacmuar shqisat tuaja!

Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikojeni në një copë pambuku dhe fshijeni butësisht në fytyrë, qafë dhe sy. Mos e shpëlani.

Tërshëra është e personifikuar nga mirësia dhe një ndjesi për kujdesin e lëkurës! Me aftësinë e saj fantastike hidratuese, ekstrakti i tërshërës ndihmon në gjendjen e lëkurës për ta bërë atë më të butë dhe , por gjithashtu ofron përfitime shtesë qetësuese. Lëkura juaj do të ndihet sikur është e mbështjellë me leshi pambuku! Goji Berry është një nga super përbërësit globalë dhe partneri juaj i përsosur për kujdesin e lëkurës. Të mbushura me lëndë ushqyese dhe me antioksidantë të fuqishëm, vitamina dhe aminoacide, këto thesare të vogla ekzotike mund të ndihmojnë në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës tuaj, kështu që ju mund t'a përshëndetni si pastrues të ri .

BERRIES GOJI DREJT NGA BURIMI

Manaferrat Goji të Love Nature janë me burim direkt nga shtëpia e tyre e lindjes, në Kinë – një vend që e ka përdorur këtë superpërbërës jashtëzakonisht të dendur me lëndë ushqyese në mjekësinë tradicionale për më shumë se 600 vjet. Të njohur si "diamantet e kuq", ata kultivohen në kushte ekstreme të temperaturës në rajonin e largët Ningxia, përpara se të mblidhen çdo verë, në mënyrë që të mund të shfrytëzoni potencialin e tyre të mahnitshëm antioksidues dhe mbrojtës të lëkurës.

Natural Oat extract is renowned for helping dry skin to feel calm, soft and soothed. For all ages.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.