Spa Kit

Përshkrim

Me përbërësit e duhur, është e lehtë të krijoni momente të lumtura spa në komoditetin e shtëpisë tuaj. Ky set përfshin një furçë për këmbët zbutëse me një gur shtuf, një jastëk eksfolimi për banjë, një pufkë dushi dhe një masazhues – të punuar në dru natyral dhe të paketuar në një kuti të përshtatshme për dhuratë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.