Home
Kujdesi i duarve
Hand Care
Kremi i duarve Dream Cream

Përshkrim

Dream cream që e doni, tani vjen në një version të përditësuar me një formulë të re hidratuese të vajit të bajames dhe vitaminës E, të mbushur me një aromë të gjelbër me lule dhe pluhur. Madhësia e dobishme prej 30 ml e bën Dream Cream një dhuratë të përsosur për veten ose dikujt që e doni.

Shtrydheni tubin dhe aplikoni një sasi të vogël të Dream Cream në secilën dorë. Masazhojeni derisa të absorbohet plotësisht, duke u fokusuar në zonat me lëkurë të thatë.

Aroma e ri-imagjinuar e Dream Cream është me lule dhe jeshile me një përzierje pluhuri të bozhure dhe mimozë, një zemër me lule portokalli dhe një bazë druri sandali bajame.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARETH-20, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM, DISODIUM EDTA, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, LINALOOL, GERANIOL
Offering a great range of products containing almond oil to keep your hands looking beautiful and feeling soft. Hand Care Advanced offers you effective products with more advanced benefits such as repair and protection for dry and rough hands.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.