Home
Vathë
Norrsken
vathë Blue Lapis Ice clover

Përshkrim

Vathë me nuancë argjendi me hijeshi të shkëputshme në formë tërfili, të zbukuruar nga guri lapis i kërkuar blu dhe të lyer me kristale Cubic Zirconia.Përshtatur me gjerdan dhe byzylyk nga i njëjti koleksion. Rrathët mund të vendosen pa hijeshi për një pamje më të thjeshtë.
Lëkura e nxirë dhe rrobat e lehta, një imazh i përsosur për të treguar bizhuteritë tuaja. Shtoni pak shkëlqim në ditët (dhe netët tuaja të verës!) me koleksionin e ri Norrsken. Zgjidhni pjesët tuaja të preferuara që përputhen më mirë me planet tuaja për këtë sezon!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.