Home
Pastrues për Flokë & Trup
Love Nature
Pastrues flokësh dhe trupi Love Nature Shooting Star me vaj organik të frutave të pasionit

Përshkrim

Pastrues i butë i flokëve dhe trupit për fëmijë, i mbushur me vaj organik të frutave të pasionit. I lë flokët dhe trupin të pastruar dhe me aromë delikate. Formulë e testuar dermatologjikisht dhe pa lot, e formuluar për të qenë e biodegradueshme dhe e përshtatshme për fëmijët.

Si të bëni dush në hapësirë

Ndiqni udhëzuesin e astronautit për universin plot lëng:

  1. Fëmijë, a jeni gati për ngjitje? Asnjë astronaut nuk shkon në një mision pa larë më parë flokët dhe trupin.
  2. Shtypni një sasi të vogël pastrues dhe shkumoni në një shkumë me flluska. A e ndjeni aromën e lëngshme të frutave të pasionit?
  3. Pastroni tërësisht trupin dhe flokët dhe sigurohuni që të shpëlani gjithçka.

Fakt argëtues: A e dini pse është kaq e ndërlikuar të bësh dush në hapësirë? Uji i rrjedhshëm shndërrohet në flluska të vogla lundruese, pasi nuk ka gravitacion që e tërheq atë.

Vaji organik i frutave të pasionit

Fruta e pasionit është një burim natyral i antioksidantëve të vlefshëm si vitamina A dhe C që ndihmon për të mbrojtur lëkurën dhe për ta lënë atë të ndjehet e lëmuar dhe e rigjallëruar.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, COCO-GLUCOSIDE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, POLYSORBATE 20, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-67, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, SODIUM CITRATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, CI 19140, CI 15510, CI 15985
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.