Home
Akesorë dhe Mjete
Love Nature
Sfungjeri i banjës së eksploruesit të hapësirës së natyrës

Përshkrim

Kthejeni kohën e dushit ose të pastrimit të çdo fëmije në një aventurë emocionuese me këtë sfungjer banje të frymëzuar nga hapësira, që përputhet me larjen e flokëve dhe trupit të Space Explorer. Përdoreni për shkumë dhe pastrim. Vjen në një material të butë dhe me litar funksional të varur.

Përdorni sfungjer të lagur për larjen e trupit Love Nature Kids Space Explorer për të pastruar butësisht lëkurën.

Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.