Home
Grimi
Mjetet për Banjë & Trup
Seti i pedikyrit Summer Bliss

Përshkrim

Seeti i pedikyrëve me temë verore nga koleksioni Summer Bliss, duke përfshirë skedarin e këmbëve, skedarin e printuar të thonjve, palë ndarëse të gishtave dhe prerësin e thonjve dhe kutikulave me kënd. Vjen në një çantë zinxhiri me rrjetë të verdhë. E përkryer për t'u përdorur gjatë udhëtimit.

Ndarësit e gishtërinjve janë të lehtë për t'u përdorur: thjesht shtypni butësisht midis gishtërinjve tuaj përpara se të aplikoni manikyrin e thonjve, ndarësit i mbajnë gishtat e këmbëve larg. Skedari i thonjve me model është artikulli perfekt për t'u siguruar që thonjtë tuaj të jenë në formë të shkëlqyer. Tërhiqeni butësisht mbrapa dhe përpara kundër majës së thoit tuaj. Skema e këmbëve i bën këmbët tuaja super të lëmuara! Përdorni të njëjtat lëvizje mbrapa dhe përpara si me dosjen e thonjve, eksfoloni më pas dhe lani këmbët.


Prerësja e thonjve me kënd dhe e kutikulave mund të përdoret për të hequr lëkurën e thatë në qoshet e thonjve dhe kutikulave. Përdoreni përpara se të vazhdoni me pedikyr ose manikyr.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.