Home
Grimi
Feet up
Mjet me shumë pedikyr

Përshkrim

Trajtoni këmbët tuaja këtë verë dhe përgatitini për në plazh me këtë mjet për kujdesin e këmbëve me shumë qëllime që ka të gjitha veçoritë thelbësore që ju nevojiten për rutinën tuaj të pedikyrëve. Përgatitja perfekte për kremin tuaj të këmbëve dhe lënien e këmbëve bukur të lëmuara. Një dizajn i zgjuar dhe i përshtatshëm me katër produkte në një - furçë, gur shtuf, skedar metalik dhe skedar fshirës.

Përdoreni në këmbë të pastra dhe të thata për të lyer me kujdes lëkurën e ashpër dhe me kallo – duke i kushtuar vëmendje thembrës dhe topit të këmbës suaj. Për rezultate më të mira, aplikoni kremin për këmbët me grejpfrut rozë dhe kivi pas lyerjes.

Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.