Home
Sapun
Love Nature
Sapun i lëngshëm i duarve për pastrimin e natyrës me çaj jeshil organik dhe trangull

Përshkrim

Sapun i lëngshëm pastrues i duarve i mbushur me ekstrakte organike të çajit jeshil dhe kastravecit. Një formulë shkumëzuese e mrekullueshme me aftësi shtesë pastruese dhe një aromë të freskët dhe pastruese. Dhe për të ulur ndikimin tonë në natyrën që ju pëlqen, ai është gjithashtu i formuluar që të jetë i biodegradueshëm* dhe me shishe të bërë me plastikë 100% të ricikluar.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, CITRIC ACID, SODIUM SALICYLATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCERIN, SODIUM CITRATE, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, LACTIC ACID, PARFUM, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, CI 61570, CI 19140
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.