Home
Aksesorë
Aksesorë Mode
Summer Bliss Beach Mat

Përshkrim

Tapet plazhi nga koleksioni Summer Bliss, në një ngjyrë rozë të mrekullueshme të kuqërremtë, perfekte për një ditë në diell, duke mbajtur larg rërën. E përkryer për udhëtime.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.