Love Nature
Maskë flokësh me përzierje tropikale Love Nature me mango organike dhe fruta pasioni

Përshkrim

Maska e pasur dhe kremoze e flokëve, e mbushur me mango organike dhe ekstrakt frutash pasioni, e krijuar për të ndihmuar në ushqimin dhe mbrojtjen e të gjitha llojeve të flokëve. Me përbërës 96% me origjinë natyrale, formula shkrihet në flokët tuaj. Formuluar të jetë i biodegradueshëm dhe pa silikone.

Masazhojeni në flokët tuaj të lagur dhe lëreni për 5 minuta. Shpëlajeni.

Mango

Mango është e pasur me flavonoide dhe vitaminë A që tregon veti të forta antioksiduese – duke e bërë këtë frut një mbrojtës të gjithanshëm për flokët dhe lëkurën tonë! Përmbajtja e lartë në acide yndyrore esenciale i jep ekstraktit aftësinë për të rregulluar flokët dhe lëkurën. Mango gjithashtu ka një erë të freskët dhe frutash.


Fruti i pasionit

Fruti i pasionit është i pasur me lëndë ushqyese të rëndësishme si vitamina A dhe vitamina C. Vitamina C ka një efekt mbrojtës në lëkurë që vepron si një antioksidant, duke pastruar radikalet e lira të dëmshme, dëmtuese të lëkurës dhe flokëve. Fruta e pasionit ka një përmbajtje të lartë të acideve yndyrore esenciale të cilat ndihmojnë në ushqimin e lëkurës. Ky frut është gjithashtu i njohur për efektet e tij të kondicionimit të lëkurës dhe ka një aromë intensive rigjallëruese tropikale.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MANGIFERA INDICA EXTRACT, ASPARTIC ACID, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DICAPRYLYL ETHER, LAURYL ALCOHOL, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, TOCOPHEROL, SODIUM PHOSPHATE, CITRIC ACID, PARFUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, POTASSIUM SORBATE, CI 47005, CI 16035
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.