Love Nature
Mjegull aromash për përzierje tropikale Love Nature me mango organike dhe fruta pasioni

Përshkrim

Kënaquni me aromën rigjallëruese të përzierjes më të lëngshme të përbërësve tropikal të verës me këtë mjegull aromash të strukturuar hollë të krijuar rreth toneve ekzotike të mangos organike dhe frutave të pasionit. Zhvilluar për përdorim në të gjithë trupin, kështu që ju mund të shijoni një spërkatje freskuese sa herë që dëshironi. Formuluar të jetë i biodegradueshëm dhe pa silikone.

Spërkateni në të gjithë trupin sa herë të keni nevojë. Për freski shtesë, ju mund ta mbani mjegullën tuaj të aromës në frigorifer.

Përjetoni një spërkatje freskuese rigjallëruese dhe plot vesë me këtë mjegull parfumi – ku mango me lëng frutash dhe fruta pasioni takohen në një përzierje të shijshme tropikale.


Mango

Mango ka një aromë të lëngshme dhe të këndshme.


Frutat e pasionit

Fruti i pasionit ka një aromë intensive tropikale që ju kujton menjëherë pushimet.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MANGIFERA INDICA EXTRACT, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, CITRIC ACID, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 47005, CI 14700
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.