Home
Bazë & Topcoat
THE ONE
Shtresa THE ONE Designer Matte

Përshkrim

Shtresë e sipërme e pastër, mat. Një shtresë e shndërron manikyrin e thonjve nga shkëlqyes në chic mat. Aplikojeni në të gjithe thoin ose në zonat e zgjedhura për të krijuar një manikyr mahnitës të dyfishtë.

Aplikojeni në të gjithë manikyrin e thonjve të thatë.

Këshilla stilimi: krijoni një pamje elegante mat dhe me shkëlqim në manikyrën tradicionale franceze duke mbuluar vetëm majën e thoit tuaj.
ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, SILICA, STEARALKONIUM BENTONITE, ACRYLATES COPOLYMER, ETOCRYLENE, POLYVINYL BUTYRAL, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, CI 60725
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.