OnColour
Buzëkuq OnColour Cream

Përshkrim

Festoni jetën me buzëkuq! Këta buzëkuqë kremoze, me ngjyra të gjalla vijnë në 10 nuanca. Duke filluar nga bezha në vjollcë, çdo nuancë është formuluar me Përzierje Pigmenti Vibrant, kështu që mund të mbështeteni në ngjyrën me teksturë të përsosur për të gjitha rastet. Kompleksi NEW OC Bullet dhe CreamComfort sigurojnë një aplikim të butë, dhe sigurojnë mbulim të barabartë për buzët të lyera me ngjyra.
RICINUS COMMUNIS SEED OIL, OCTYLDODECANOL, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-1, MICA, PARAFFIN, CERA MICROCRISTALLINA, COPERNICIA CERIFERA CERA, SYNTHETIC WAX, CETYL ALCOHOL, BORON NITRIDE, PARFUM, SILICA, PROPYLPARABEN, POLYETHYLENE, BHT, TOCOPHEROL, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 77491, CI 45410, CI 77492, CI 17200, CI 77499, CI 19140, CI 42090
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.