Home
Mjetet për Banjë & Trup
Mjetet për Banjë & Trup
Brushë banjoje 3 në 1

Përshkrim

Krijoni lumturinë e larjes ndërsa shkumoni në dush ose vaskë. Kjo furçë e banjës shpërndan lehtësisht larjen tuaj të preferuar të trupit. Kompletuar me fije të buta silikoni që japin një masazh relaksues dhe eksfoliues për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës. Pastruesi i trupit ka një formë ergonomike, me një dorezë për një kapje të rehatshme dhe jo të rrëshqitshme që përshtatet në mënyrë të përkryer në pëllëmbën tuaj, duke ju ndihmuar të ruani mbajtjen pasi shkuma e pasur dhe flluskat e shkumëzuara pastrojnë trupin. Dizajni i tij i lehtë por i qëndrueshëm është i përsosur për vetëkujdes në shtëpi ose për të marrë pjesë në udhëtimet tuaja.

Ngarkoni.Shkumoni .Masazhoni!
  1. Shtoni pastrimin tuaj të preferuar të trupit.
  2. Shtrydhni butësisht furçën e banjës për të shpërndarë lëngun dhe për të krijuar një shkumë.
  3. Masazhoni qimet e buta mbi trupin tuaj në banjë ose dush për një pastrim dhe eksfolim të butë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.