Novage+
Rutine personale kunder plakjes

Përshkrim

Rutina juaj Novage+ e çon shtresën e produktit në nivelin tjetër, për t'i dhënë më shumë lëkurës tuaj. Çdo produkt është formuluar për të rritur efektin e produktit pasues, me teknologjitë e fuqishme, të frymëzuara nga natyra, të aktivizimit bio, të cilat funksionojnë në sinkronizim të përsosur me lëkurën tuaj – dhe njëri-tjetrin – për rezultate optimale. Performanca totale e lëkurës në vetëm katër hapa. Ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë dhe shikoni më shumë rezultate – më shpejt.


Novage+ Refresh Gel Cleanser – pastrim efektiv por i butë që siguron që lëkura juaj të jetë e balancuar, e respektuar dhe e optimizuar për të përthithur aktivet nga rutina. Formuluar me Teknologjinë e Sistemit Bio Lipid.


Serumi Novage+ Blemish + Age Defy ofron anti-plakje efektive për lëkurën e prirur ndaj njollave. Redukton shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, aknet, poret e bllokuara dhe plagët e njollave për të ve ne dukje një çehre më të lëmuar, më rinore dhe me pamje të shëndetshme.”


Krem për sytë Novage+ Wrinkle Smooth – multi-aktivë ndihmojnë në zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave të thella ndërsa përmirësojnë rrathët e errët, ënjtjen dhe shenjat e lodhjes rreth zonës delikate të syve. Formuluar me teknologjitë Bio CollagenPro dhe Eye Vital, Niacinamide, Squalane dhe Shea Butter.


Novage+ Multi-Active Anti-Ageing Cream Dite i pasur, hidraton dhe ushqen intensivisht, forcon dhe mbron shtresen e jashtme te lëkurës për të luftuar 10 shenjat kryesore të plakjes. Forcon lëkurën, zvogëlon shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave dhe rrit shkëlqimin. Me mbrojtje nga ndotja dhe Acid Hyaluronik.


Krem nate kundër plakjes Novage+ Multi-Active – i projektuar për t'u aktivizuar gjatë riparimit të lëkurës gjatë natës, duke përmirësuar hidratimin e lëkurës duke reduktuar dukshëm rrudhat dhe linjat e imëta për rezultate të jashtëzakonshme kundër plakjes. Formuluar me teknologjitë Bio CeramidesPro dhe Advanced NightSync, me vitaminë E dhe gjalpë shea.

HAPI 1: PASTRIMI

Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

 • Me duar të lagura, shpërndani një pompë të pastruesit në pëllëmbën tuaj.
 • Shkumojeni xhelin .
 • Masazhojeni butësisht në fytyrë me lëvizje rrethore.
 • Shpëlajeni tërësisht me ujë.
 • Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë

HAPI 2: SYTË

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit.

 • Shpërndani një sasi rruaze të vogël kremi për secilin sy.
 • Shperndajeni kremin përgjatë kockës orbitale.
 • Duke përdorur gishtin e unazës, rrihni butësisht derisa kremi i syve të përthithet.
 • Mos e fërkoni ose tërhiqni lëkurën delikate të syve.
 • Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.

HAPI 3: PERFORCUESI

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit.

 • Përdorni një deri në dy pompa.
 • Aplikojeni në ballë, faqe dhe mjekër.
 • Shtypeni butësisht dhe në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën.
 • Shmangni zonën e syve.

HAPI 4: HIDRATUESI

Aplikojeni pas serumit – kremin e ditës në mëngjes, kremin e natës në mbrëmje.

 • Përdorni një sasi sa perla.
 • Aplikojeni në ballë dhe faqe.
 • Përhapeni në mënyrë të barabartë në fytyrë, qafë dhe dekolte derisa të përthithet.
 • Shmangni zonën e syve”.
Rutinat Novage+ e çojnë shtresën e produktit në nivelin tjetër, për t'i dhënë lëkurës tuaj më shumë. Çdo produkt është formuluar për të punuar në sinkronizim të përsosur me lëkurën tuaj – dhe njëri-tjetrin – për rezultate optimale. Performanca totale e lëkurës në vetëm katër hapa. Ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë dhe shikoni më shumë rezultate – më shpejt.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.