A mund të mbrojë një llak thonjtë tuaj?

Në përpjekjen tonë për të krijuar një manikyr të shkëlqyeshëm që gjithashtu kujdeset për thonjtë tuaj, ne kemi infuzuar THE ONE Gloss N' Wear Llak me një Kompleks të Veçantë Kujdesi.

Ai përmban vaj arrë, gjalpë kakao dhe acid glikolik, të cilët punojnë së bashku për të ndihmuar në gjendjen e thonjve tuaj dhe i lënë ata të ndihen të fortë dhe të trashë. Po në lidhje me ngjyrën? Për t'ju dhënë atë pak më shumë që prisni nga produktet tona, ne kemi përdorur Pigmentet e Komandës së Ngjyrave për t'i bërë ngjyrat më të pasura dhe më të ndritshme.

QËNDRUESHMËRI, shkëlqim i bujshëm

LARGONI LLAKUN E THONJËVE PRECIZ
2 furça, një me kënd dhe një e mirë, ju ndihmojnë të korrigjoni gabimet e vogla në manikyr. Thjesht zhytni furçën në mbartësin e manikyrit për të hequr qafe çdo tepricë me një saktësi shtesë.
LARGONI LLAKUN E THONJËVE PRECIZ
2 furça, një me kënd dhe një e mirë, ju ndihmojnë të korrigjoni gabimet e vogla në manikyr. Thjesht zhytni furçën në mbartësin e manikyrit për të hequr qafe çdo tepricë me një saktësi shtesë.

Leonie Soffe. Menaxher i Formulimit Color Cosmetics Skincare & Color Technologies

Çfarë e bën buzëkuqin tuaj të zgjatë?

Kur krijuam THE ONE Colour Unlimited Ultra Fix buzëkuq, ne donim t'i bënim ato vërtet të qëndrueshëm ndaj jetës: ngjyra që do t'i rezistonte ujit, njollosjes, puthjeve ... Kjo është arsyeja pse ne kemi zhvilluar një formulë që krijon një film mat të lehtë në buzë, ndërsa filmi që formon rrjetën bllokon ngjyrën në vend.

Gjeni nuancën tuaj të përsosur të buzëkuqit me Oriflame MakeUp Wizard!
Gjeni nuancën tuaj të përsosur të buzëkuqit me Oriflame MakeUp Wizard!

Patrick O’Byrne Director, Supplier Development and R&D,

A mund të krijojnë dy aroma një aromë të re?

Ne donim të krijonim një aromë që do të përfaqësonte idenë e bashkimit të dy shpirtrave me njëri -tjetrin. Me këtë ide në mendje, ne kemi zhvilluar një teknologji që i bën aromat e Lost In You për femra dhe meshkuj që të krijojë një akord të ri kur ato shtresohen mbi njëra -tjetrën. Në këtë mënyrë, çiftet mund të përdorin aromat e tyre së bashku dhe të përjetojnë një aromë krejt të re!

Humbni veten në emocionin e pasionit!

Si i bëjmë formulat tona?

Diamond Cellular Anti - Aging Kremë është një kombinim i agjentëve të fuqishëm dhe të rrallë të kujdesit të lëkurës që kanë përfitime të jashtëzakonshme për lëkurën.

Genuine Diamond Pudër. A keni ëndërruar ndonjëherë për një lëkurë aq të ndritshme sa një diamant? Luksi përfundimtar në kujdesin e lëkurës është gjithashtu t’i keni ato si pjesë të kremit tuaj! Kjo do t'ju ndihmojë të zbuloni një ngjyrë të përsosur të ndezur nga brenda.

White Truffle Ekstrakt. Për disa njerëz, ato janë një pjatë ekskluzive. Për eliksirin e lëkurës tuaj me përfitime të mrekullueshme! Një delikatesë e çmuar me përfitime antioksiduese dhe hidratuese për lëkurën tuaj

Si të krijoni një shtresues më të butë?

Në përpjekjen tonë për të krijuar një alternativë ndaj eksfoliatorëve klasikë ‘scrub’, ne kemi krijuar një formulë që zhvishet butësisht por në mënyrë efektive nga shtresa e jashtme e lëkurës tuaj duke ndihmuar në lirimin e qelizave të vdekura të lëkurës, duke u mundësuar atyre të ngrihen për të promovuar rinovimin intensiv të lëkurës